ÕpitoadAmmu aega tagasi, siis kui nii Vladislav kui ka Kaarel olid veel mõnegi kilo võrra kergemad, kutsus Anu Välba, kes oli kuulnud, et Vladislavile meeldib sõprasid vahetevahel hea kalaga kostitada, teda “Terevisiooni” neljapäevasesse kokanurka kalaroogasid valmistama. Kui Vladislav proovis Anule selgeks teha, et ta ju ei ole kokk vaid rohkem nagu jutu- ja kirjamees, vastas too, et ega inimesed sealpool ekraani ju sööke maitsta saa. Peaasi, et uskuma jäävad roogade imelistesse maitsetesse. Vladislav mõtles hetke ja arvas siis, et äkki tõesti suudab ta inimestele oma jutuga sülje suhu rääkida. Ja seda ta suutiski.

Ühest asjast kasvas teine ja enne kui Vladislav õieti arugi sai, andis ta välja kokaraamatu “Koržetsi kalaraamat”, käis erinevatel sündmustel showkokkamisi tegemas ja oli üleüldse järsku omandanud suure kalakoka kuulsuse.

Ja eks siis kasvas teisest asjast kolmas. Nimelt avastas Kaarel, et ka talle meeldib süüa teha ja mis veel olulisem, teistele tema valmistatud söögid maitsesid. Niisiis hakkasid isa-poeg koos mööda Eestimaad sõitma ja inimestele kalatarkust jagama. Ja tarkuse nõudlejaid oli ja on siiamaani palju!

Kui avastasid nüüd, et Sinagi soovid kalaroogadega kätt proovida, võta meiega julgesti ühendust!